Tenerife Surfireis 2018

2 Marzo 2018

16 Marzo 2018

10:00 – 10:00

El Médano, Spain 

Eventi : dettagli e informazioni

Seekord alustame kevadise surfireisi tutvustamisega juba varakult pihta. Sihtkohaks päikeseline ja tuuline El Medano, kus lisaks väga mõnusatele surfitingimustele ootavad meid ees sõbralikud kohalikud ja chill surfilinnakese atmosfäär! Uendame ka koolituskavasid, et need sobiksid just reisiseltskonna soovidele! Täpsem info lähipäevadel! Kellel juba huvi, siis palume varakult ühendust võtta, sest kohti kahjuks väga piiratult!

Tenerife

Lisaks väga headele surfitingimustele, pakub Tenerife palju põnevat avastamist. Tänu paiknemisele subtroopilises kliimavöötmes, püsib temperatuur 19 ja 30 soojakraadi vahel! Tenerife keskosas asub Hispaania kõrgeim mäetipp, Pico del Teide vulkaan(3718m). Mäejalami võimsad männimetsad ja sellele järgnev kuumaastik pakuvad lummavaid ja ebamaiseid vaateid. Pole ime, et seal on filmitud nii Tähtede sõja kui ka Ahvide planeedi filme. Lisaks väga ägedale loodusele leiab Tenerifelt maailmatasemel golfiväljakuid ja veeparke!

Elamine

Majutuslahenduseks valisime seekord mõnusad ja mugavad apartmendid. Korterid asuvad kohe surfirannas, nii et hommikul saad oma 30 m2 terrassil kohvi juua ja vaadata, kuidas tuul tõuseb 🙂 Kahe magamistoa, elutoa, korraliku kööginurga ja wifiga varustatud apartmendid pakuvad kõiki mugavusi!

Tuuletingimused

Tenerife on tuntud oma aastaringi väga hästi puhuva kirdetuule poolest. Vaadates windguru prognoosi, võib kirde tuule pea alati kahega korrutada. Selle fenomeni tekitab Tiede vulkaan, ümber mille tuul kiirendab! Lõunatuul muudab kogu El Medano lahe siledaks freeride’i ja freestyle’i paradiisiks. Tänu kolmele põhilisele, kõrvuti asuvale sõidukohale leiab igaüks endale sobivad sõidutingimused!

El Medano laht

El Medano laht sobib igal tasemel sõitjale, tuul on alati paar grammi vaiksem kui Cabezos ning lainetus puudub. Laht on kenasti ujujate, lohetajate ja purjelaudurite vahel ära jagatud, igaühel on oma kindel ala. Vetelpääste olemasolu muudab sõitmise väga turvaliseks. Lahe kallas on ääristatud mõnusate surfiklubide, restoranide, poodide ja rannapromenaadiga, pakkudes sellega tõelist surfilinna melu.

El Medano harbour

Sõidukoht, mis sobib ka algajamale lainehundile. Kui oled lainetsoonis vea teinud ja kukkunud, siis tuleb sulle appi hoovus, mis sind kenasti sügavamasse vette toimetab. Parim sõiduaeg on mõõna ajal, kui heal päeval saab 5-6 pööret lainel sooritada.

El Cabezo

El Cabezo on kohalike lainesõiduproffide lemmikspot ja PWA Tenerife lainesõidu võistluse areen. NNE-E tuulega töötav rand pakub 200 lainesõidupäeva aastas. Parim aeg sõitmiseks on tõusu ajal, kahjuks on see ka kõige ohtlikum aeg. Kindlasti tuleb teada ja jälgida kive, mis jäävad ranna vasakusse nurka. Parim tuul ja laine on kohe peale tõusu!

Reisi kuupäevad

Kasutame mugavat otselendu Tallinnast, nii et ära jäävad tüütud ja kallid ümberistumised. Lisaks saab soodsatel tingimustel oma varustuse kaasa võtta!

Kaks nädalat
02.03-16.03.2018

Nädalased reisid
02.03 – 09.03
09.03 – 16.03

Hind
Hind sisaldab otselendu Tallinn – Tenerife – Tallinn, majutust, transfeere, workshoppe ja koolitusi. Hinnad sisaldavad majutust apartmendis.

1 nädala hind – 890
2 nädala hind – 1190

Reisikorraldaja: OÜ Aurinko

Info ja broneeringud:
surfifoto@gmail.com
+372 56 68 4441 Kristjan

Who is it for?All ages – Family

HOW MUCH

Tickets : How to get tickets?

Phone:
Email:
At the door: If available. – call & check if available

WHEN & WHERE

Date & Time: Friday, March 02, 2018 | 10:00 AM to Friday, March 16, 2018 | 10:00 AM
Venue & Address : El Médano & El Médano, Spain 

Related Event

15 Marzo 2018

18:00 – 23:00

6 Maggio 2018

19:00 – 21:30